ЛатвияLETA01 июня 2021

Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu par policijas automašīnas dedzināšanu

Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu trīs personu apsūdzībā par policijas automašīnas dedzināšanu informēja prokuratūra.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai viens no apsūdzētajiem, atriebības motīvu vadīts pret kādu Valsts policijas darbinieku, nolēma nodedzināt viņa lietošanā esošo dienesta automašīnu.

Ar mērķi novērst iespējamās aizdomas pret sevi, apsūdzētais pats neveica automašīnas dedzināšanu, bet sameklēja un uzrunāja divas savas paziņas, kuri piekrita to izdarīt.

Viens no apsūdzētajiem piegāja pie Valsts policijas netrafarētas automašīnas, aplēja to ar benzīnu un aizdedzināja, kā rezultātā cieta arī blakus esoša automašīna.

Dedzinātāju sagaidīja trešais no apsūdzētajiem, kurš slēpa viņu kā noziedzīga nodarījuma izdarītāju un aizveda no notikuma vietas.

Turklāt noziedzīgā nodarījuma organizētājs un uzkūdītājs apsūdzēts arī par psihotropo vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā un narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Написать комментарий