ЛатвияLETA26 февраля 2021

Policija aizturējusi divas personas par instrumentu zādzību Gulbenes novadā

Policija aizturējusi divas personas par 2000 eiro vērtu instrumentu zādzību Gulbenes novadā informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Šī gada februārī VP Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas sāka kriminālprocesu par zādzību, kas izdarīta, iekļūstot telpā. Policija aizturēja divas personas un pašlaik kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Vaskāne norādīja, ka šī gada februārī kāds vīrietis savā īpašumā Gulbenes novada Beļavas pagastā konstatēja, ka, sabojājot ēkas logu, tajā iekļūts un nozagti dažādi instrumenti. Īpašniekam nodarīti teju 2000 eiro lieli materiālie zaudējumi.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja iespējami vainīgās personas, kas varētu būt 1994.gadā dzimis vīrietis un 2004.gadā dzimis jaunietis. Vaskāne piebilda, ka abas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem. Daļa no nozagtajām mantām ir atgūtas.

Policijā par notikušo zādzību sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas, proti, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Написать комментарий