LETA20 ноября 2020

Pieļauj, ka 2021.gada pasaules čempionātu no Baltkrievijas pārcels uz Krieviju

tarptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels devies uz Krieviju, lai tiktos ar Krievijas Hokeja federācijas (FHR) prezidentu Vladislavu Tretjaku un pārrunātu jautājumu par 2021.gada pasaules čempionāta pārcelšanu no Baltkrievijas uz Krieviju, ceturtdien sociālajā vietnē "Twitter" paudis Kanādas hokeja apskatnieks Rajens Kenedijs.

Jau ziņots, ka trešdien IIHF Padomes sēdē neatkarīgu organizāciju un ekspertu grupa sniedza atskaiti, kurā tika izvērtēti ģeopolitiskie, vēsturiskie, finanšu, mārketinga, sporta un juridiskie 2021.gada pasaules čempionāta aspekti. Ziņojums izgaismoja vairākas problēmas, tomēr Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels norādīja, ka lēmums nākamā gada čempionāta sakarā netiks pieņemts, kamēr tas patiesi nebūs nepieciešams.

Savukārt Kenedijs "Twitter" platformā ziņo, ka "IIHF pārcels pasaules čempionātu no Baltkrievijas uz Maskavu".

"Fāzels dodas uz Krieviju, lai šajā jautājumā tiktos ar Krievijas Hokeja federācijas (FHR) prezidentu Vladislavu Tretjaku. Otra turnīra rīkotāja Latvija saglabās organizatora tiesības," publiskajā paziņojumā piebilst hokeja apskatnieks.

2021.gada pasaules čempionāts nākamgad jāuzņem Minskai un Rīgai, taču Latvijas valdība nevēlas rīkot turnīru kopā ar Baltkrieviju, jo tās prezidenta Aleksandra Lukašenko režīms pielieto represijas pret mierīgajiem protestētājiem.

Написать комментарий