LETA11 сентября 2020

Pārgaujas novada mērs neesot informēts par KNAB veiktajām procesuālajām darbībām pašvaldībā

Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents ("Vienoti novadam") neesot informēts par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktajām procesuālajām darbībām pašvaldībā.

Hardijs Vents sacīja, ka ir informēts par to, ka KNAB darbinieki ir veikuši procesuālās darbības pašvaldībā. "Manā rīcībā nav informācijas par to, ka kādam no pašvaldības darbiniekiem būtu piemērots aizdomās turamā vai persona pret kuru sākts kriminālprocess statuss," teica Vents.

Viņš vēl visu nākamo nedēļu esot atvaļinājumā, viņa vietnieks Imants Kalniņš ("Vienoti novadam") esot mācībās, bet izpilddirektore Maruta Drubiņa atrodoties pašizolācijā pēc atgriešanās no valsts, kas iekļauta dzeltenajā sarakstā.

Vents zināja teikt, ka pašvaldības darbinieki ir parakstījuši dokumentu par KNAB veiktās pārbaudes informācijas neizpaušanu.

Tikmēr KNAB arī nekomentēja, vai kriminālprocesā ir aizdomās turētie vai personas, pret kurām sākts kriminālprocess. Tāpat birojs nekomentēja, par ko tieši notikusi iespējamā dokumentu viltošana.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.