LETA08 сентября 2020

Notiks astotā gadskārtējā Medus diena dravā

Sestdien, 12.septembrī, notiks Latvijas Biškopības biedrības (LBB) astotā gadskārtējā Medus diena dravā, kad bitenieki aicinās savās dravās apmeklētājus pastāstīja LBB pārstāve Žanna Gutova.

Dravās būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādiem medus veidiem, uzzināt, kā rodas medus, un iegādāties biškopības produktus.

Apmeklētājus no plkst.11 līdz 16 uzņems Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Medotava" "Liepavotos" Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā, no plkst.10 līdz 17. Atis Vallis no Lejaslīvēm, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā, no plkst.10 līdz 17 Rolands Krevics no Lukstiņiem, Beļavas pagastā, Gulbenes novadā, un no plkst.10 līdz 16 Vaira Šicāne Otrajos Mežvidos Jāņu iela 10, Mežvidu pagastā, Kārsavas novadā.

Tāpat šajā dienā viesus no plkst.10 līdz 14 gaidīs Jānis Elsberģis no "Birzmaļiem" Grobiņas pagastā, Grobiņas novadā, no plkst.10 līdz 16 Emīls Liepnieks no Grantiņiem, Dunikas pagastā, Rucavas novadā. No plkst.10 līdz 16 apmeklētājiem atvērtā būs Otto Lodiņa drava "Rāmritos", Iecavas novadā, no plkst.10 līdz 18 Jāņa Liepnieka drava Lapu ielā 1a Brankās, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā, kā arī no plkst.10 līdz 14 Inetas Nasiras drava Sesavā Loka ielā 1, Jelgavas novadā.

LBB pārstāve Gutova vēstīja, ka pasākumu iespējams apmeklēt bez maksas, biškopjiem gaidot gan individuālus apmeklētājus, gan grupas, tostarp darba kolektīvus, ģimenes, skolēnus un citus.

Ņemot vērā valstī spēkā esošos noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, viesi tiek aicināti pirms sava apmeklējuma pieteikties pie konkrētajiem biškopjiem, zvanot līdz 11.septembrim.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.