LETA04 сентября 2020

Nevienam "airBaltic" darbiniekam vairs nav jāuztraucas par darba zaudēšanu

Latvijas nacionālajā lidsabiedrībā "airBaltic" vairs nav neviena darbinieka, kuram būtu jāuztraucas par darba zaudēšanu, intervijā stāstīja "airBaltic" valdes priekšsēdētājs Martins Gauss.

Viņš teica, ka "airBaltic" pašreiz ir labākā situācijā nekā citas lidsabiedrības. "Kad mēs pārtraucām lidojumus, mēs pilnībā pārskatījām savu biznesa modeli, mēs vienkāršojām savu lidmašīnu floti, mēs nodrošinājāmies ar finansējumu, mēs veicām jaunas pārrunas par saviem līzinga līgumiem. Diemžēl mēs atlaidām arī darbiniekus, kas ir skumjākais punkts šajā sarakstā," stāstīja Gauss, uzsverot, ka tagad uzņēmumā nav vairs neviena, kuram būtu jāuztraucas par darba zaudēšanu.

Viņš pauda, ka pašlaik daudzas citas Eiropas aviokompānijas rīko sarunas par masveida atlaišanām, bet "airBaltic" tas viss jau ir aiz muguras un lidsabiedrība var pilnībā koncentrēties uz to, kā veikt savu darbu turpmāk.

"Mēs fokusējamies uz izaugsmi, tiklīdz tas būs iespējams, un tā ir ļoti liela priekšrocība. Mēs vairs nerunājam par to, ka vajadzēs atlaist darbiniekus, mēs vairs nedomājam, kādas lidmašīnas mums vajadzēs vai nevajadzēs. Pats svarīgākais - mums vēl būs zaudējumi, bet mums ir aktīvi, kurus ir piešķīruši akcionāri, un Eiropas Komisijas apstiprinājums šim lēmumam," teica Gauss.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.