LETA04 января 2021

Negadījums ar NMPD brigādes auto Daugavpilī varētu būt noticis apledojušās brauktuves dēļ

Pirmajā jaunā gada dienā Daugavpilī notikušais negadījums, kurā iesaistīta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ārsta-speciālista brigādes automašīna, varētu būt noticis apledojušās brauktuves dēļ informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Viņa skaidroja, ka brīdī, kad notika sadursme, NMPD transportlīdzeklis ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu steidzās uz izsaukumu.

"Par ceļu satiksmes negadījuma cēloni, iespējams, kļuva brauktuves apledojums un nelabvēlīgie meteoroloģiskie apstākļi," pauda Kursīte.

Lai arī abi NMPD darbinieki nogādāti medicīnas iestādē, viņi no hospitalizācijas atteicās.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Jau ziņots, ka 1.janvārī Daugavpilī sadursmē starp NMPD brigādes automobili un citu automašīnu cietuši divi cilvēki. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka mediķu automašīna "Subaru" ceļa līkumā saslīdējusi, līdz ar to notikusi sadursme ar citu automašīnu "Volvo".

NMPD pārstāve Elīna Jurēvica informēja, ka, dodoties uz izsaukumu palīgā citai brigādei, šajā negadījumā iesaistīta Daugavpils ārsta-speciālista brigāde.

Nelaimē cieta abi mediķi, kas atradās dienesta automašīnā. Mediķi bija pie samaņas un guvuši dažādus ķermeņa sasitumus. Viņi nogādāti slimnīcā.

Otras automašīnas pasažieri no mediķu palīdzības atteicās.

Написать комментарий