ЛатвияLETA21 марта 2021

Marta beigās notiks konference par medību nozarē aktuāliem jautājumiem

Marta beigās notiks piektā Latvijas Mednieku savienības (LMS) organizētā konference "Medības 2021", kurā tiks vēstīts par medību nozarē aktuāliem jautājumiem, liecina LMS publiskotā informācija.

"Medības 2021" notiks tiešsaistē, 26.martā plkst. 10, un šī gada konferences centrālais temats būs lielo plēsēju populācijas apsaimniekošana.

LMS informē, ka konferencē Valsts meža dienesta, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta "Silava", Dabas aizsardzības pārvaldes, Latvijas Mednieku savienības un Latvijas Mednieku asociācijas pārstāvji apspriedīs lielo plēsēju un citu medījamo dzīvnieku populācijas apsaimniekošanas aktualitātes. Savukārt Valsts policijas un kompānijas "Ernst & Young" pārstāvji informēs par sagaidāmajām izmaiņām ieroču apritē.

Līdztekus interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus konferences dalībniekiem tiešraides laikā.

LMS norāda, ka informācija par konferences tiešraidi tiks publicēta konferences norises nedēļā biedrības tīmekļvietnē "lms.org.lv".

LMS ir dibināta 2011.gadā, un tās mērķis ir vienot medniekus kopīgai organizētai rīcībai un pārstāvniecībai vietējā, valsts un starptautiskā mērogā. Biedrība veicina Latvijas dabas (savvaļas dzīvnieku) resursu ilgtspējību, piedalās medību nozari ietekmējošo normatīvo aktu izmaiņu un projektu izstrādāšanā valsts un nevalstiskajās organizācijās. LMS iesaistījušies vairāk nekā 9000 mednieki.

Написать комментарий