LETA30 сентября 2020

Lietā pret Dobeles novada deputātu Eihmani saistībā ar pusaudža nāvi Auru pagastā

Zemgales rajona tiesa šodien ar pierādījumu pārbaudi turpināja skatīt krimināllietu, kurā Dobeles novada domes deputāts Viktors Eihmanis (ZZS) apsūdzēts saistībā ar kāda 17 gadus veca pusaudža nāvi Auru pagastā.

Tiesas priekšsēdētājas vietniece Iveta Salaka skaidroja, ka aizvadītajā sēdē lieta skatīta, tiesas izmeklēšanā uzklausot uz tiesas sēdi aicināto liecinieku liecības. Tiesas sēde atlikta uz šodienas plkst.10, turpinot pierādījumu pārbaudi tiesas izmeklēšanā.

Lietu tiesa Jelgavā skata slēgtās sēdēs.

Lietā apsūdzēts 1949.gadā dzimušais Viktors Eihmanis un viņa dēls Ervīns Eihmanis. Viktoram celta apsūdzība par to, ka viņš pārkāpa darba aizsardzību reglamentējošo normatīvo aktu prasības, būdams uzņēmējsabiedrības vadītājs, kas atbildīgs par šo noteikumu ievērošanu, kā rezultātā iestājās cilvēka nāve. Savukārt Ervīns saskaņā ar apsūdzību pārkāpa darba aizsardzību reglamentējošo normatīvo aktu prasības, būdams uzņēmējsabiedrības vadītājs, kas atbildīgs par šo noteikumu ievērošanu un tas izraisīja miesas bojājumus ar veselības traucējumu.

Saskaņā ar Krimināllikumu Viktoram Eihmanim draud brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem, piespiedu darbs, vai naudas sods.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.