ЛатвияLETA04 июня 2021

LDz radījis pakalpojumu autoceļu atslogošanai no smagās kravu pārvadājumu tehnikas

AS "Latvijas dzelzceļš" radījis jaunu pakalpojumu - "Zaļo pārmiju" - ar mērķi atslogot autoceļus no smagās kravu pārvadājumu tehnikas un tās radītā kaitējuma gan apkārtējai videi, gan autoceļu kvalitātei pauda kompānijas pārstāvji.

Tāpat "Zaļās pārmijas" mērķis ir sniegtu iespēju visiem autokravu īpašniekiem un ekspeditoriem nodrošināt efektīvākus un izdevīgākus kravu pārvadājumus.

LDz norādīja, ka piektdien, 4.jūnijā, no plkst.12 līdz 13 par jauno pakalpojumu klātienes pasākumā "Rīgas Centrālajā terminālī", Eksporta ielā 15, plānots informēt mediju pārstāvjus.

Par "Zaļo pārmiju" pasākumā pastāstīs LDz valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs un "Stena Line" komercdirektors Oskars Osis.

Pasākumā mediju pārstāvjiem paredzēts nodemonstrēt, kā kravas automašīnas treileris tiek novietots uz dzelzceļa platformas, lai tālāk dotos uz Liepājas ostu.

"Latvijas dzelzceļš" ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna "Latvijas dzelzceļš" valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības - "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums "LDz infrastruktūra", ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums "LDZ ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums "LDz apsardze", kā arī loģistikas uzņēmums "LDz loģistika".

Написать комментарий