LETA10 дней

"Latvijas valsts ceļi" prezentēs plānotos satiksmes drošības uzlabojumus

VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) šodien Ādažos prezentēja plānotos satiksmes drošības uzlabojumus Tallinas šosejas (A1) posmā no Baltezera līdz Ādažiem informēja LVC Komunikācijas daļā.

Pasākums notika plkst.11 Ādažos, Rīgas gatves atzarā pretī viesnīcai "Port Hotel".

Pasākumā piedalījās Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, kurš stāstīja par ceļu satiksmes negadījumiem Latvijā 2020.gadā, LVC Satiksmes organizācijas pārvaldes direktors Māris Zaļaiskalns, kurš stāstīja par ceļu satiksmes negadījumu tendencēm Tallinas šosejas Baltezera-Ādažu posmā, SIA "Projekts 3" projektētājs Ilmārs Gorda, kurš iepazīstināja ar satiksmes organizācijas pārmaiņām, kuras plānotas minētajā Tallinas šosejas posmā, savukārt Drošas braukšanas skolas eksperts Aleksandrs Grīva runāja par autobraucēju biežāk pieļautajām kļūdām, veicot manevrus uz ceļa, it sevišķi apdzīšanu.

Tallinas šosejas posmā no divlīmeņu krustojuma ar Vidzemes šoseju līdz Pulksteņezeram katru gadu notiek vairāki ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā ar bojāgājušajiem, šajā posmā ir vairāki tā saucamie "melnie punkti". Lielākā daļa ceļu satiksmes negadījumu ar bojāgājušajiem šajā posmā notiek frontālu sadursmju dēļ. Lai uzlabotu satiksmes drošību un mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, ir izstrādāts satiksmes organizācijas izmaiņu projekts, ko plānots realizēt līdz šī gada beigām.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.