LETA09 сентября 2020

Koļesņikova un vēl divi Koordinācijas padomes locekļi devušies uz Ukrainu

Baltkrievijas opozīcijas izveidotās Koordinācijas padomes locekļi Marija Koļesņikova, kas pirmdien tika nolaupīta uz ielas Minskā, kā arī Ivans Kravcovs un Antons Rodņenkovs, ar kuriem kopš pirmdienas nebija iespējams sazināties, otrdienas rītā šķērsojuši Baltkrievijas robežu un devušies uz Ukrainu, paziņojusi Baltkrievijas Valsts robežsardzes komiteja.

"8. septembrī īsi pēc pulksten pieciem Antons Rodņenkovs, Ivans Kravcovs un Marija Koļesņikova izgāja robežkontroli kontrolpunktā "Aleksandrovka" un devās Ukrainas virzienā,"  portālam "Tut.by" sacīja Baltkrievijas Valsts robežsardzes komitejas preses sekretārs Antons Bičkovskis.

Savukārt Baltkrievijas valsts telekanāla "Belarusj-1" kanālā sociālās saziņas tīklā "Telegram"  rakstīts, ka Kravcovs un Rodņenkovs "šonakt aizbēguši uz ārzemēm", bet Koļesņikova esot aizturēta,  mēģinot nelikumīgi šķērsot robežu.

"Tagad viņi [Kravcovs un Rodņenkovs] atrodas Ukrainas teritorijā. Viņu kolēģe Marija Koļesņikova mēģināja nelikumīgi atstāt Baltkrievijas Republikas teritoriju, taču tika aizturēta uz robežas," vēsta "Belarusj-1".

Savukārt Valsts robežsardzes komitejā nevarēja apstiprināt "Belarusj-1" ziņoto un norādīja, ka robežkontroli izgājuši visi trīs.

Jau vēstīts, ka pirmdienas rītā Minskas centrā pie Baltkrievijas Nacionālā mākslas muzeja nezināmi civilā ģērbti cilvēki maskās Koļesņikovu iesēdināja mikroautobusā ar uzrakstu "Sakari" un aizveda nezināmā virzienā. Savukārt ar Kravcovu un Rodņenkovu pirmdien nebija iespējams sazināties.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.