ЛатвияLETA22 мая 2021

Kokmateriālu tirgotāja "MCM Timbers" apgrozījums pērn saruka par 31,5%

Kokmateriālu tirgotāja "MCM Timbers" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,302 miljoni eiro, kas ir par 31,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 33,6% - līdz 400 048 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka "MCM Timbers" attīstību apgrūtināja ar Covid-19 izplatību saistītie ierobežojumi valstī un pasaulē, tostarp no sadarbības partneru puses bija vērojama liela piesardzība un kavēšanās lēmumu pieņemšanā, attiecībā uz jauniem pasūtījumiem. Tomēr, neskatoties uz to, kompānija spēja piesaistīt arī jaunus sadarbības partnerus.

Turpmāk kompānijas vadība paredz strādāt pie tā, lai saglabātu sadarbību ar esošajiem partneriem, mēģinot nodrošināt nepieciešamo zāģmateriālu pieprasījumu sarežģītajos tirgus apstākļos, kā arī turpinās meklēt jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus.

2019.gadā "MCM Timbers" strādāja ar 7,735 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 7,4% un bija 602 713 eiro.

Kompānija "MCM Timbers" reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 17 064 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vilnis Sprukts.

"MCM Timbers" pamatdarbības veids ir plaša sortimenta zāģmateriālu vairumtirdzniecība Eiropas Savienības dalībvalstīs, kā arī iegādāto zāģmateriālu papildus apstrāde un koksnes apstrādes blakusproduktu realizācija.

Написать комментарий