ЛатвияLETA19 апреля 2021

Izsludināts atklāts konkurss astoņu ugunsdzēsēju depo celtniecībai

Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts atklāts konkurss astoņu jaunu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo celtniecībai informēja Iekšlietu ministrija.

Konkurss izsludināts būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei, būvdarbiem, kā arī inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopei.

Piedāvājumi atklātajā konkursā jāiesniedz līdz 18.maijam.

"Ir dots signālraķetes šāviens vienam no nozīmīgākajiem iekšlietu nozares sakārtošanas un modernizācijas projektiem, lai jau līdz 2022.gada beigām jaunu un mūsdienīgu mājvietu gūtu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti," norāda Sandis Ģirģens (KPV LV).

Paredzēts, ka Kandavā, Saulkrastos, Dagdā, Iecavā, Ilūkstē, Rūjienā, Priekulē un Aizputē tiks uzbūvēti jauni, mūsdienu prasībām atbilstoši depo, lai nodrošinātu ātru reaģēšanu uz izsaukumiem. Rezultātā apkārtējiem iedzīvotājiem drošība būs daudz augstākā līmenī. Arī ugunsdzēsējiem glābējiem beidzot būs atbilstoši un mūsdienīgi darba apstākļi. Jaunajās ēkās pārdomāti tiks izvietotas ugunsdzēsības auto garāžas, administratīvais un atpūtas bloks, kā arī tehniskās telpas.

Iepirkums ir sadalīts divās iepirkuma daļās atbilstoši ēkas kategorijai un lietotājiem, tādējādi atvieglojot un standartizējot projektēšanas, būvniecības un tīklu apkopes darbus.

Paredzēts, ka septiņu mēnešu laikā ir jāizstrādā būvniecības ieceres dokumentācija jaunu ēku būvniecībai, līdz 2022.gada nogalei veicama ēku būvniecība, bet pēc nodošanas ekspluatācijā tiks veikta inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopes darbi.

Iekšlietu ministrija apņēmusies līgumus iepirkuma rezultātā noslēgt, vēlākais, šī gada jūlijā.

Написать комментарий