LETA18 сент.

Iekšlietu ministra padomniece Jonite atstās amatu, lai dotos studēt Oksfordas Universitātē

Iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) padomniece komunikācijas jautājumos Beata Jonite atstās amatu, lai dotos studēt Oksfordas Universitātē informēja ministrijā.

Sākot ar pirmdienu, 21.septembri, Jonite atstās šo amatu, lai sāktu maģistrantūras studijas diplomātijā Oksfordas universitātē, Lielbritānijā.

Ģirģens izteica pateicību Jonitei par paveikto darbu viņa komandā, kā arī apsveica un novēlēja veiksmi nākamajā dzīves posmā. "Izglītoti, jauni cilvēki ir stūrakmens mūsu valsts nākotnes attīstībai - un šis ir dzīvs pierādījums tam, ka darbs iekšlietu nozarē var pavērt daudz durvis turpmākajai profesionālajai izaugsmei," atzīmēja Ģirģens.

Viņš arī norādīja, ka ministrija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti jau ir izveidojusi gan bakalaura, gan maģistra studiju programmas ar iespēju iegūt augstāko juridisko izglītību, kas sniedz plašu zināšanu un pieredzes klāstu. "Tiek izstrādātas papildu programmas, kas tepat, Latvijā piedāvās kvalitatīvu un konkurētspējīgu izglītību jaunajiem censoņiem," piebilda iekšlietu ministrs.

Jonite kļuva par iekšlietu ministra padomnieci komunikācijas jautājumos šī gada janvārī.