ЛатвияLETA23 мая 2021

Finanšu tehnoloģiju grupa "Mogo Finance" maina nosaukumu uz "Eleving Group"

Finanšu tehnoloģiju grupa "Mogo Finance", kurā ietilpst arī Latvijas AS "Mogo", maina nosaukumu uz "Eleving Group", teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Vienlaikus paziņojumā teikts, ka "Mogo" zīmols tiek saglabāts kā produktu zīmols gan Latvijā, gan arī būs pārstāvēts visos transportlīdzekļu finansēšanas tirgos "Eleving Group" produktu portfelī.

Jaunais grupas nosaukums ir atvasināts no angļu valodas vārda "to elevate", kas atspoguļo uzņēmuma centienus veicināt sociālo mobilitāti dažādās kopienās visā pasaulē, nodrošinot piekļuvi inovatīviem un ilgtspējīgiem finanšu risinājumiem, skaidrots paziņojumā.

"No uzņēmuma, kurš pamatā darbojās auto finansēšanas segmentā, esam kļuvuši par starptautisku daudzzīmolu grupu ar plašu un daudzveidīgu produktu portfeli. Zīmola maiņa ir loģisks solis uzņēmuma turpmākajā attīstībā, jaunajam nosaukumam labāk atspoguļojot kompānijas darbību un fokusu uz ilgtspēju. Šīs pārmaiņas nepieciešamas, lai turpinātu uzņēmuma starptautisko izaugsmi un visos zīmola elementos iedzīvinātu uzņēmuma misiju," pauda "Eleving Group" izpilddirektors Modests Sudnjus.

Tāpat paziņojumā minēts, ka 2021.gada pirmajā ceturksnī grupas ieņēmumi sasniedza 33,6 miljonus eiro, bet EBITDA rādītājs pieauga par 65%, veidojot 14,5 miljonus eiro, ko sekmēja koncentrēšanās uz rentablākajiem tirgiem un optimizēta grupas organizatoriskā struktūra. Grupas peļņa pirms valūtas kursa svārstībām veidoja 3,4 miljonus eiro.

"Eleving Group" šobrīd darbojas 14 pasaules valstīs. Grupas galvenā mītne ir Latvijā.

Kompānija "Mogo" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds. "Mogo" Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus.

Написать комментарий