МирLETA08 июня 2021

"Facebook" pagarina Trampa kontu bloķēšanu līdz 2023.gada janvārim

Sociālo tīklu uzņēmums "Facebook" pagarinājis bijušā ASV prezidenta Donalda Trampa kontu bloķēšanu līdz 2023.gada janvārim.

"Facebook" pagājušonedēļ izplatītajā paziņojumā teikts, ka Tramps varēs atsākt izmantot savus "Facebook" un "Instagram" kontus 2023.gada 7.janvārī, ja "Facebook" atzīs, ka eksprezidents vairs neapdraud sabiedrības drošību.

"Šī perioda beigas mēs lūgsim ekspertiem izvērtēt, vai risks sabiedrības drošībai ir mazinājies," norādījis "Facebook" viceprezidents Niks Klegs.

Uzņēmums "Facebook" 7.janvārī  uz nenoteiktu laiku aizliedza Trampam izmantot kontus tā pārvaldītajos  sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram", atzīstot,  ka Tramps musinājis uz 6.janvāra nekārtībām Kapitolijā.

Reaģējot uz "Facebook" lēmumu pagarināt aizliegumu līdz 2023.gadam, Tramps izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka "viņiem nevajadzētu palikt nesodītiem par šo cenzēšanu un apklusināšanu, un galu galā mēs uzvarēsim".

Tramps arī piedraudēja, ka "nākamreiz, kad būšu Baltajā namā, vairs nebūs nekādu vakariņu ar ["Facebook" vadītāju] Marku Zakerbergu un viņa sievu pēc viņa lūguma".

Написать комментарий