ЛатвияLETA26 мая 2021

Ceļu būves uzņēmums "A.C.B." kļūst par Latvijas olimpiskās komandas partneri

Šonedēļ Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers un AS "A.C.B." valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks parakstīja sadarbības līgumu, kas paredz, ka "A.C.B." kļūst par Latvijas olimpiskās komandu "Tokija 2020" un "Pekina 2022" partneri, aģentūru LETA informēja LOC mārketinga dienesta vadītāja Dace Gulbe.

LOK prezidents Tikmers uzsvēra, ka Latvijas olimpiskās komandas atbalstam ir pievienojies vēl viens tirgus līderis savā nozarē Latvijā - vadošais ceļu un tiltu būves uzņēmums "A.C.B.". "Būt LOK partneru komandā - tas vienmēr ir apliecinājums uzņēmuma sociālajai atbildībai, tādā veidā ceļot un saglabājot uzņēmuma reputāciju starp saviem sadarbības partneriem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī plašajā sporta līdzjutēju sabiedrībā," apliecināja Tikmers.

Savukārt "A.C.B." valdes priekšsēdētājs Lejnieks atzina, ka katra uzņēmuma vai organizācijas veiksme un spēks ir komandā - cilvēku savstarpējā sadarbībā, lai sasniegtu kopīgus un visaugstākos mērķus.

"A.C.B." uzņēmumu grupā ietilpst uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi - radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu. Uzņēmumu grupā patlaban strādā 770 cilvēku. "A.C.B." grupas uzņēmumi spēj vienlaicīgi apkalpot vairāk nekā 100 dažāda mēroga projektu. Asfalta un citu materiālu ražošana notiek astoņās rūpnīcās dažādos Latvijas reģionos.

Konsolidētais grupas apgrozījums 2020.gadā bija vairāk nekā 110 miljoni eiro, ekspluatācijā tika nodoti vairāki valsts mēroga projekti.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "A.C.B." apgrozījums 2019.gadā bija 62 681 612 eiro, peļņa - 2 301 665 eiro. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.

Написать комментарий