ЛатвияLETA03 апреля 2021

"Bonava Latvija" investēs 14 miljonus eiro jaunajā projektā "Vertikāles"

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" investēs 14 miljonus eiro divu daudzdzīvokļu dzīvojamo namu projektā "Vertikāles" Imantā, Dumbrāja ielā 29 informēja "Bonava Latvija" pārstāvji.

Abu jaunā projekta māju būvniecība tiks sākta jau šogad un projektu plānots uzbūvēt divu gadu laikā.

Projekts "Vertikāles" atrodas apkaimē, kas veidojusies agrākās Anniņmuižas, Lielās un Mazās Dammes muižas, kā arī Zolitūdes muižas teritorijā. Projektā paredzētas divas ēkas, no kurām viena būs septiņu, bet otra - 13 stāvu ēka. Pavisam būs pieejami 134 pārdomāta plānojuma divu līdz četru istabu dzīvokļi ar platību no 48,9 līdz 84,3 kvadrātmetriem.

Visos dzīvokļos paredzēti augstie logi un iestikloti balkoni. Savukārt piemājas teritorija tiks labiekārtota ar atpūtas un tematiskām sporta zonām un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī plaši apzaļumota.

Mājas iedzīvotājiem būs pieejama atsevišķa labiekārtota divu līmeņu autostāvvieta ar 117 vietām. Lai veicinātu drošu vidi mājā un tās apkārtnē, projekts veidots kā slēgta, iežogota teritorija, kas aprīkota ar piekļuves sistēmu, signalizācijas sistēmu un videonovērošanu.

"Bonava Latvija" īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā, attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons.

"Bonava Latvija" mātesuzņēmums "Bonava" ir pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā, 2020.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 17 miljardu Zviedrijas kronu (1,69 miljardu eiro) apmērā. "Bonava" akcijas kotē "Nasdaq" biržā Stokholmā.

Написать комментарий