ЛатвияLETA21 марта 2021

Aviācijas departamenta vadītāja amatā no aprīļa darbu sāks Artūrs Kokars

Satiksmes ministrijas (SM) Aviācijas departamenta direktora amatā no 1.aprīļa darbu sāks Artūrs Kokars pavēstīja ministrijā.

Satiksmes ministrijā (SM) norādīja, ka jaunais Aviācijas departamenta direktors izvēlēts atklātā konkursā.

Kokars, kurš konkursā tika izvēlēts starp desmit pretendentiem, amatā nomainīs Arni Muižnieku, kurš departamentu iepriekš vadīja piecus gadus un 2020.gada beigās devās pensijā.

Pēc ministrijā minētā, Kokaram ir vairāk nekā 20 gadu pieredze darbā vadošos amatos aviācijas un ar aviāciju saistītās nozarēs. Kopš 2016.gada viņš ir biedrības "Latvijas Aviācijas asociācija" valdes loceklis, pirms tam septiņus gadus bijis VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" valdes priekšsēdētāja padomnieks, kā arī loģistikas, iepirkumu un tehniskā departamenta direktors SIA "North Hub Services", valdes priekšsēdētājs VAS "Latvijas gaisa satiksme" un valdes priekšsēdētājs SIA "Ventspils lidosta".

Kokaram ir sociālo zinātņu maģistra grāds tiesībās un finansēs, kas 2015.gadā iegūts Rīgas Juridiskajā augstskolā, un profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, kas 2003.gadā iegūts Ventspils augstskolā.

SM Aviācijas departamenta galvenās atbildības jomas ir aviācijas nozares attīstības stratēģijas izstrāde un īstenošana, tiesību aktu un nacionālo politikas plānošanas dokumentu izstrāde, pārraudzībā esošo institūciju darba koordinēšana, valsts interešu pārstāvēšana starptautiskajās aviācijas organizācijās un Eiropas Savienības institūcijās.

Написать комментарий