LETA29 сентября 2020

Alūksnes novada Ziemeru pamatskolā ar Covid-19 saslimis viens skolēns

Alūksnes novada Ziemeru pamatskolā ar Covid-19 saslimis viens skolēns apstiprināja Ziemeru pamatskolas direktore Ilze Andronova.

Viņa norādīja, ka desmit dienas mājās karantīnā atradīsies deviņi slimā skolēna klasesbiedri un viens pedagogs. Šiem skolēniem mācību process tiks nodrošināts attālināti līdz 7.oktobrim.

Direktore stāstīja, ka skolēnam tests veikts tādēļ, ka Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) viņu identificējis kā kontaktpersonu Covid-19 slimniekam. Pārējiem ģimenes locekļiem, kuriem arī veikts tests, inficēšanās ar Covid-19 neesot atklāta. Turklāt skolēnam neesot bijuši slimības simptomi, sacīja Andronova.

"Vakar skolā veica dezinfekciju. Pārējie skolēni turpina mācības klātienē. Ja būs vajadzība mācīties attālināti mēs to esam gatavi nodrošināt, taču patlaban tas nav nepieciešams," pauda direktore.

"Ņemot vērā to, ka vienam skolēnam ir konstatēta saslimšana ar Covid-19, pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju rūpīgi un atbildīgi ievērot visas epidemioloģiskās drošības normas. Uzsveram, ka saslimšana skolēnam nav saistīta ar kontaktēšanos skolā," norādīja Alūksnes novada Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.