LETA6 дней

Aiztur policistu par kontrabandas cigarešu iespējamu tirdzniecības piesegšanu Rīgas Centrāltirgū

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis Valsts policijas amatpersonu par kontrabandas ceļā ievestu tabakas izstrādājumu tirdzniecības iespējamu piesegšanu Rīgas Centrāltirgū informēja IDB.

Aizvadītās nedēļas nogalē IDB aizdomās par tabakas izstrādājumu nelikumīgas realizācijas tirdzniecības piesegšanu aizturējis kādu Valsts policijas Rīgas teritoriālās struktūrvienības amatpersonu, kā arī divas privātpersonas par tabakas izstrādājumu realizēšanu.

Minētā amatpersona tiek turēta aizdomās par kontrabandas ceļā ievestu tabakas izstrādājumu tirdzniecības iespējamu piesegšanu Rīgas Centrāltirgū. Turklāt izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka policists, iespējams, ilgstošā laika periodā pēc pieprasīšanas regulāri saņēmis kukuļus no cigarešu tirgotājiem, lai netiktu konstatēts minētais likumpārkāpums normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

Savukārt divas aizturētās privātpersonas, iespējams, organizēja un veica pretlikumīgu tabakas izstrādājumu realizēšanu. Izmeklēšanas darbību laikā pie tirgotājiem tika izņemti 30 000 cigarešu bez Latvijas akcīzes markām, kā arī narkotiskās vielas lielā apmērā, kas bija paredzētas realizēšanai.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.