LETA30 сентября 2020

Aizdomās par narkotisko vielu lietošanu Aizkrauklē uz medicīnas iestādi nogādā astoņus skolēnus

Pirmdien aizdomās par narkotisko vielu lietošanu Aizkrauklē uz medicīnas iestādi nogādāti astoņi skolēni informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Policisti, sadarbojoties ar kinologu un dienesta suni, pirmdien veica profilaktiska rakstura pasākumu ar mērķi pārbaudīt, vai skolēni neatrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Suns norādīja uz astoņām personām, kuras uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē tika nogādātas medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Likumsargi pieņēma lēmumu sākt astoņus administratīvā pārkāpuma procesus. Pašlaik tiek gaidīti ķīmiski-toksiloģiskās izmeklēšanas rezultāti.

Pamatojoties uz Narkotisko un psihotropo vielu un zāļu, kā arī prekursoru likumīgās aprites likuma 48.panta pirmo daļu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no desmit līdz 56 naudas soda vienībām, proti, 50 līdz 280 eiro apmērā.

Tāpat policisti konstatēja, ka viens jaunietis pie sevis glabā elektronisko smēķēšanas ierīci "Smok G320". Arī šajā gadījumā ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.