ЛатвияLETA2 мая

Zivju un zivju produktu vairumtirgotāja "Vičiūnai-Lat" apgrozījums pērn pieauga

Zivju un zivju produktu vairumtirgotāja "Vičiūnai-Lat", kas izplata "Viči" krabju nūjiņas, apgrozījums pagājušajā gadā palielinājās par 8,1% salīdzinājumā ar gadu iepriekš un bija 12,226 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa pieauga par 12,7% un bija 213 486 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2020.gadā investēts preču glabāšanas, kontroles un realizācijas apmēru paaugstināšanā.

Komentējot Covid-19 ietekmi uz kompānijas darbību, "Vičiūnai-Lat" vadība norāda, ka pandēmija kompānijas darbību nav būtiski ietekmējusi, taču situācija tiek nepārtraukti vērtēta, lai samazinātu un optimizētu izmaksas, kā arī turpinātu attīstīt un paplašināt preču sortimentu.

2019.gadā "Vičiūnai-Lat" strādāja ar 11,307 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir iepriekšējā gada līmenī, bet kompānijas peļņa pieauga par 12,5% un bija 189 489 eiro.

"Vičiūnai-Lat" pamatdarbības veids ir atdzesēto un saldēto zivju produktu vairumtirdzniecība. "Vičiūnai-Lat" ir reģistrēta 2002.gadā, un tās pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Kompānija pilnībā pieder Lietuvas "Vičiūnu grupe", un tās patiesā labuma guvēji ir Lietuvas pilsoņi Liuds Skierus un Visvaldis Matijošaitis.