ЛатвияLETA14 июня 2021

Veikalu tīkla "Biotēka" īpašnieces apgrozījums pērn saruka par 8,3%

Veikalu tīkla "Biotēka" īpašniece "Cintamani Baltic" pagājušajā gadā strādāja ar 3,615 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,3 reizes un bija 114 512 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā pagājušā gada apgrozījuma kritums galvenokārt saistīts ar realizācijas samazinājumu mazumtirdzniecībai. "Šis gads bija pārmaiņu pilns, dažādi ieviestie ierobežojumi mainīja ierasto dzīves un darba gaitu," atzīsts kompānijas vadība.

Vienlaikus tiek norādīts, ka daļa no šiem ierobežojumiem un drošības pasākumiem ir ietekmējusi sabiedrības ieradumus un veicināja iepirkumu skaitu interneta veikalos palielinājumu. Pērn realizācija interneta vietnē "bio.lv" vairāk kā dubultojusies.

Pēc uzņēmuma vadības ziņojumā minētā, 2021.gadā viens no galvenajiem mērķiem ir papildināt pilnveidoto preču klāstu, veicināt realizācijas apjomu gan "Biotēkas" veikalos, gan interneta veikalā, kā arī attīstīt sadarbību ar lielveikalu tīkliem.

Viens no galvenajiem mērķiem "Cintamani Baltic" attīstībā ir iekšējo vadības un kontroles procesu uzlabošana un pilnveide. Liela uzmanība tiek veltīta darba drošības un vides aizsardzības pasākumiem, norada kompānijas vadība.

"Cintamani Baltic" 2019.gadā strādāja ar 3,944 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 15,2% un bija 264 687 eiro.

Kompānija "Cintamani Baltic" reģistrēta 2000.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 46 845 eiro. Kompānija pilnībā pieder Lietuvas uzņēmumam "Bio sala".

Написать комментарий