LETA8 окт.

Tiesa turpinās skatīt lietu pret uzņēmēju Ivanovu par draudiem

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.13 turpināja skatīt krimināllietu, kurā par draudiem nogalināt savu māsu un viņas vīru, apsūdzēts uzņēmējs Igors Ivanovs, lasāms tiesu kalendārā.

Šī gada maijā Ivanovu aizturēja citā lietā par, iespējams, advokātes Allas Jurašas slepkavības organizēšanu. Latvijas Televīzijas raidījums "De facto" ziņoja, ka Ivanovs esot brīdinājis iespējamo upuri advokāti Jurašu. Tas izriet no  raidījuma rīcībā esošas neoficiālas informācijas par izmeklēšanu un Ivanova advokāta stāstītā.

Raidījumam no vairākiem avotiem zināms, ka Ivanovs esot nodevis Jurašai ziņu par iespējamiem draudiem caur bijušo Rīgas brīvostas pārvaldnieku Leonīdu Loginovu.

Ivanovs pirms trim gadiem iznāca brīvībā pēc deviņu gadu cietumsoda izciešanas par savas sievas Ellas Ivanovas slepkavības pasūtīšanu. Ivanovam atrodoties apcietinājumā, viņu pašu mēģināja noindēt un šajā lietā uz apsūdzēto sola sēdās bijusī Rīgas Centrālcietuma Drošības daļas darbiniece Tatjana Smoļakova, kurai 2018.gadā pēc tiesāšanās vairākās instancēs noteica brīvības atņemšanu uz deviņiem gadiem.