ЛатвияLETA21 янв.

"R&D apdrošināšanas brokers" kapitālā 60% līdzdalību ieguvis Čehijas apdrošināšanas brokeris "Renomia"

SIA "R&D apdrošināšanas brokers" kapitālā 60% līdzdalību ieguvusi Čehijas apdrošināšanas brokeru kompānija "Renomia" pavēstīja kompānijā.

"R&D apdrošināšanas brokers" pārstāvji norādīja, ka, pateicoties partnerībai ar "Renomia", kompānijas klienti gūs labumu arī no pieredzes un kontaktiem, ko uzkrājusi ASV bāzētā, viena no pasaules vadošajām brokeru sabiedrībām "Gallagher", kas kopš 2019.gada ir "Renomia" mazākuma akcionārs.

Tāpat "R&D apdrošināšanas brokers" pārstāvji minēja, ka piesaistīto finansējumu plānots ieguldīt straujākā uzņēmuma izaugsmē, lai turpinātu attīstīt pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, kā arī turpinātu attīstīt un palielināt biznesa daļu e-komercijā.

"Pieredzējuša un spēcīga partnera klātbūtne būs ieguvums mūsu klientiem un sadarbības partneriem. "R&D apdrošināšanas brokers" plāno būtiski attīstīt pakalpojumus gan uzņēmumu apdrošināšanā, gan e-komercijas jomā," pauda viens no "R&D apdrošināšanas brokers" līdzdibinātājiem Dainis Maldutis, piebilstot, ka kompānija plāno digitalizēt uzņēmuma pakalpojumus. Procesu automatizācija ir nepieciešama, lai brokeri varētu intensīvāk koncentrēties uz personalizētiem risinājumiem klientiem.

""Renomia" ieguldījumi tiek novirzīti vairākos virzienos - mūsu personāla kompetences un personīgās izaugsmes attīstībā, digitalizācijā, pakalpojumu paplašināšanā, lieliskā klientu apkalpošanā un, protams, mūsu pozīciju nostiprināšanā tirgū," minēja "Renomia" vadošais partneris Pāvels Nepala.

Pēc jaunā investora piesaistīšanas "R&D apdrošināšanas brokers" grupas vadību nodrošinās līdzšinējā vadības komanda.

Tādējādi šobrīd kompānijas kapitālā "Renomia" pieder 60%. Tāpat kompānijas īpašnieki ir Aivars Bērziņš, kura līdzdalība "R&D apdrošināšanas brokers" kapitālā līdz ar "Renomia" pievienošanos samazinājusies no 51% līdz 15%, Maldutis, kura līdzdalība kompānijas kapitālā sarukusi no 24,5% līdz 12,5%, un Raivis Ermans, kura līdzdalības apmērs samazinājies no 24,5% līdz 12,5%, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānija "R&D apdrošināšanas brokers" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 50 002 eiro. 2019.gadā "R&D apdrošināšanas brokers" apgrozījums bija 1,935 miljonu eiro apmērā, bet peļņa - 87 141 eiro.

"Renomia" dibināta 1993.gadā Čehijā un sniedz pakalpojumus apdrošināšanas, risku pārvaldības un finanšu jomā gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. "Renomia" ir tieša pārstāvniecība astoņās Eiropas valstīs.