ЛатвияLETA23 февр.

Pirmdien ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki

Latvijā aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar plkst.22.46 glābēji steidzās uz izsaukumu Brocēnos, kur trīsstāvu mājā dega dzīvoklis 15 kvadrātmetru platībā. No ēkas evakuējās 20 cilvēki, no kuriem viens bija cietis un nodots mediķiem.

Pirmdienas vakarā arī saņemts izsaukums uz Carnikavu, kur dega divstāvu dzīvojamās mājas jumts 80 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Tāpat VUGD saņēma izsaukumu uz sabiedrisko ēku Iecavā, kur bija nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma un dega elektriskais sildītājs. No ēkas bija evakuējušies septiņi cilvēki.

Tāpat saņemts izsaukums Talsu novadā, kur noliktavas ēkā uz grīdas dega krāsas slānis. Mēģinot dzēst liesmas saviem spēkiem, notikuma vietā cieta cilvēks, kurš nodots mediķiem.

Savukārt Rīgā, kādā dzīvoklī dega sadzīves mantas. Notikumā cieta cilvēks, kurš tika nodots mediķiem. Liesmas tika apdzēstas pirms VUGD ierašanās.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 39 izsaukumus - 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.