ЛатвияLETA19 янв.

Baldones novadā vakardien ugunsgrēku angārā dzēst devušies 20 glābēji

Baldones novadā vakardien aizdegusies angāra tipa ēka un ugunsgrēku dzēst devušies 20 glābēji informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.7.30 glābēji steidzās uz izsaukumu Baldones novada Baldones pagastā, kur deg angāra tipa ēka. Notikuma vietā strādā 20 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot piecas autocisternas un vienas autokāpnes, lai ierobežotu uguns izplatīšanos.

Svētdienas vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz Augšlīgatni, kur ar atklātu liesmu dega angāra tipa ēka 250 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Tāpat vakar saņemts izsaukums Kuldīgas novadā, kur pilnā platībā dega divstāvu dzīvojamā māja kopumā 250 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbu laikā atrasts, iespējams, bojāgājis cilvēks, taču to skaidros policijas eksperti. Notikuma vietā dzēšanas darbi turpinās.

Tāpat glābēji vakar steidzās uz izsaukumu Carnikavas novadā, kur vienstāva dzīvojamā mājā pie krāsns dega grīda. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks, kurš bija cietis un nodots mediķiem.