LETA19 авг.

Otrdien avārijās Latvijā gājuši bojā divi cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēti 119 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl 27 cilvēki informēja Valsts policija.

Vakar neilgi pirms plkst.20 Madonas novada Vestienas pagastā traktora vadītājs uzbrauca uz celma un apgāzās, kā rezultātā gāja bojā. Policija skaidro detalizētākus notikušā apstākļus.

Par otru traģisko negadījumu pagaidām sniegta vien informācija, ka tas noticis Latgalē un bojāgājušais bijis velosipēdists.

Otrdien 18 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, četri - Kurzemē, pa diviem - Zemgalē un Vidzemē, bet viens - Latgalē. Deviņi no cietušajiem bija velosipēdisti, bet trīs - gājēji, vairums no kuriem iekļuva negadījumos galvaspilsētā. Avārijās cietušo skaits otrdien bijis krietni augstāks nekā vidēji ikdienā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus autovadītājus: trīs - Latgalē, divus - Kurzemē, bet pa vienam - Rīgā un tās apkārtnē un Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 182 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 68 autovadītāji, Kurzemē - 36, Zemgalē - 34, Vidzemē - 28, bet Latgalē - 16 autovadītāji. Trīs autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 390 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.