ЛатвияLETA2 февр.

No degošas saimniecības ēkas Ogres novadā iznes desmit gāzes balonus

Pirmdien ugunsgrēks izcēlies kādā saimniecība ēkā Ogres novadā, degot gan pašai ēkai, gan tehnikai tajā, turklāt glābēji no ēkas iznesuši desmit gāzes un vienu skābekļa balonu informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukums saņemts ap plkst.12. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka 150 kvadrātmetru platībā deg saimniecības ēka un tehnika tajā, kā arī vieglā automašīna divu kvadrātmetru platībā.

No ēkas tika iznesti desmit gāzes baloni un viens skābekļa balons, tika izvākts liels daudzums būvgružu un dažādi saimniecības priekšmeti, kā arī pārkrauta malka, kas atradās ēkā.

Ugunsnelaimē cieta viens cilvēks, kurš pirms glābēju ierašanās ugunsgrēku centās nodzēst saviem spēkiem. Cietušais tika nodots mediķiem.

Tikmēr šonakt plkst.00.49 saņemts izsaukums uz Ķekavas novadu, kur ar atklātu liesmu dega dzīvojamās mājas jumts un siena 130 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās četri cilvēki. Plkst.6.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī dienests kopumā saņēma 38 izsaukumus - astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.