ЛатвияLETA22 мая

"Latvijas nacionālās naftas kompānijas" apgrozījums pērn saruka par 24%

Naftas produktu mazumtirgotāja SIA "Latvijas nacionālā naftas kompānija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 7,598 miljoni eiro, kas ir par 24% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās 3,2 reizes - līdz 105 281 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka, neskatoties uz pagājušā gada negatīvajiem finanšu rezultātiem, uzņēmums  turpmāk prognozē pozitīvas attīstības tendences.

"Latvijas nacionālās naftas kompānijas" vadības ziņojumā prognozēts pieprasījuma pieaugums pēc kompānijas produktiem, kā arī  minēts, ka kompānija plāno strādāt ar peļņu.

2021.gadā uzņēmums plāno īstenot biznesa optimizāciju - slēgt degvielas uzpildes stacijas, samazināt izdevumus, kā arī piedāvāt naftas produktu vairumtirdzniecību.

"Latvijas nacionālā naftas kompānija" 2019.gadā strādāja ar 9,998 miljonu eiro apgrozījumu un 332 361 zaudējumiem.

Uzņēmums reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 28 400 eiro. "Latvijas nacionālās naftas kompānijas" vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums "Lopmatu Energia", bet patiesie labuma guvēji ir Latvijas pilsoņi Nikolajs Jermolajevs, Viktors Busels un Genadijs Stankevičs.