ЛатвияLETA31 мая

"HansaMatrix" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas maksās 0,03 eiro par akciju

Augsto tehnoloģiju uzņēmums "HansaMatrix" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas maksās 0,03 eiro par akciju, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai "Nasdaq Riga" par akcionāru kārtējā sapulcē trešdien, 26.maijā, pieņemtajiem lēmumiem.

Kopumā dividendēs no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas tiks izmaksāti 54 881,43 eiro.

Akcionāru kārtējā sapulcē veiktas arī izmaiņas "HansaMatrix" statūtos, palielinot padomes locekļu skaitu no pieciem līdz sešiem, kā arī iecelta padome jaunā sastāvā.

Atbilstoši akcionāru lēmumam darbu "HansaMatrix" padomē turpinās Ingrīda Blūma, Dagnis Dreimanis, Normunds Igolnieks un Baiba Anda Rubesa, bet no jauna padomē iecelts Anders Lennarts Borgs un Ilmārs Osmanis. Tādējādi darbu padomē neturpinās Andris Bērziņš.

Tāpat akcionāri apstiprināja "HansaMatrix" personāla opciju izlaišanas noteikumu jauno redakciju, nosakot, ka kompānijas valdei ir tiesības noteikt personāla opciju saņēmējiem, kompānijas un 100% meitaskompānijas darbiniekiem, kas nav valdes locekļi, individuālu opciju konversijas termiņu, kas nav ilgāks par trim gadiem, kā arī kompānijas padomei ir tiesības noteikt personāla opciju saņēmējiem, kompānijas valdes locekļiem un 100% meitaskompānijas valdes locekļiem individuālu opciju konversijas termiņu, kas nav ilgāks par trim gadiem.

Jau vēstīts, ka "HansaMatrix" pagājušajā gadā strādāja ar 21,387 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 7,3% mazāk nekā 2019.gadā, kā arī cieta zaudējumus 656 383 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Vienlaikus "HansaMatrix" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 22,589 miljoni eiro, kas ir par 8,2% mazāk nekā 2019.gadā, bet koncerna zaudējumi bija 551 612 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

"HansaMatrix" ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.