ЛатвияLETA20 мая

Bezzubova slepkavības lietā pagaidām ir desmit aizdomās turētie

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā pagaidām ir desmit aizdomās turētie, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

No šiem aizdomās turētajiem diviem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Ruks uzsvēra, ka izmeklēšana sokas labi - tā esot krietni pavirzījusies uz priekšu. "Izmeklēšanas ziņā mums ir ļoti labs progress," komentēja policijas priekšnieks.

Viņš arī apliecināja, ka slepkavībā izmantotajai automašīnai nozieguma pastrādāšanas brīdī bija uzstādītas neatbilstošas numurzīmes, taču tas neesot nekas neparasts.

Jau ziņots, ka automašīnai, no kuras tika šauts uz Bezzubovu, slepkavības dienā bija uzstādītas numurzīmes, kas izskatās pēc izdotām Krievijā. Ruks TV3 raidījumam "900 sekundes" neatklāja, no kuras valsts varētu būt noziedznieki.

Policijas priekšnieks arī pastāstīja, ka Bezzubova slepkavības lietā ir mainījies "izmeklēšanas virziens".

"Tas, kas sākumā izskanēja publiski - [nozieguma] saistība ar profesionālo darbību -, šī versija nekur nav palikusi, arī tajā virzienā pārbaudām, bet mums ir diezgan pārliecinoši argumenti, ka tas virziens tomēr varētu būt cits, bet es nekomentēšu, kāds konkrēti," informēja Ruks.

Viņš uzteica šīs lietas izmeklētāju darbu un aicināja netraucēt policijai strādāt, paužot ticību, ka rezultāts tiks sasniegts.

Kā ziņots, Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna "BMW X5".

Uzreiz pēc slepkavības policija pieļāva, ka Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, vienlaikus uzsverot, ka tiek izmeklētas arī citas versijas.

Ruks 14.aprīlī žurnālistiem pastāstīja, ka slepkavībā varētu būt iesaistītas vismaz trīs personas, kuras uz Bezzubovu raidīja lodes no automātiskā ieroča, vīrieti no sākuma smagi ievainojot, taču viņš spēja turpināt ceļu, radot sadursmi ar noziedznieku automašīnu.