LETA01 января 2021

VIG grupas kompānijas Latvijā izveidojušas uzņēmumu "Global Assistance Baltic"

Austrijas apdrošinātāja "Vienna Insurance Group" kompānijas Latvijā izveidojušas uzņēmumu SIA "Global Assistance Baltic", liecina "Firmas.lv" dati.

"Global Assistance Baltic" dalībnieki ir Latvijas risku apdrošināšanas kompānija "BTA Baltic Insurance Company" (33,33%), Lietuvas "Compensa Vienna Insurance Group" (33,33%), kā arī Austrijas "Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe" (33,33%).

Jaunizveidotā kompānija "Global Assistance Baltic" reģistrēta 2020.gada 8.decembrī, un tās pamatkapitāls ir 300 000 eiro.

"Global Assistance Baltic" valdē strādā BTA Apdrošināšanas atlīdzību departamenta direktors Kārlis Liepiņš, kā arī Lietuvas pilsonis Antons Timofejevs.

Liepiņš atzīmēja, ka līdz ar "Global Assistance Baltic" izveidošanu VIG turpina paplašināt asistēšanas uzņēmumu darbību. Paplašināšanās ir daļa no VIG grupas stratēģijas, lai palielinātu digitālo pakalpojumu kapacitāti.

""Global Assistance Baltic" tiks iesaistīts visu aktuālo asistēšanas pakalpojumu sniegšanā autotransporta, ceļojumu un mājokļa apdrošināšanā VIG grupas uzņēmumu Baltijā klientiem, piemēram, palīdzības uz ceļa, medicīniskā palīdzība ceļojuma laikā, mājokļa palīdzības komplekts," pauda Liepiņš.

Latvijā VIG grupu pārstāv BTA, kā arī risku apdrošinātāja "Compensa Vienna Insurance Group" Latvijas filiāle, kas šogad vasarā pievienoja "Seesam Insurance" Latvijas filiāli, un dzīvības apdrošinātāja "Compensa Life Vienna Insurance Group" Latvijas filiāle.

Написать комментарий