LETA06 сентября 2020

Uldriķa vietā uz Maltu kopā ar Latvijas izlasi dosies debitants Krollis

Uz Nāciju līgas D pirmās grupas otro maču ar Maltu, kas plānots izbraukumā, kopā ar Latvijas futbola izlasi uzbrucēja Roberta Uldriķa vietā dosies Raimonds Krollis, kuram pieaugušo valstsvienībā vēl nav izdevies debitēt, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Jau ziņots, ka Latvija ceturtdien stadionā "Daugava" Nāciju līgas D pirmās grupas spēlē spēkojās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Andoru.

Ceturtdienas duelī pret Andoru Latvijas izlasei traumas dēļ nevarēja palīdzēt uzbrucējs Dāvis Ikaunieks, savukārt vēl viens šīs pašas pozīcijas spēlētājs Vladislavs Gutkovskis par rupjību saņēma sarkano kartīti.

Pēcāk noskaidrojās, ka uzbrukuma līnijā Latvijas izlasei duelī pret Maltu, kas plānots 6.septembrī, palīdzēt nevarēs arī uzbrucējs Uldriķis. Viņa pārstāvētā Šveices komanda "Sion" izlēmusi izmantot Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) jaunizstrādātos noteikumus, kas paredz iespēju neļaut futbolistam piedalīties starptautiskos mačos.

Malta patlaban ir viena no Eiropas valstīm, kurā ir paaugstināti Covid-19 saslimstības rādītāji, tāpēc tā ievietota "sarkano valstu" sarakstā.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.