LETA8 дней

Policija aicina ogotājus un sēņotājus pirms došanās mežā parūpēties par savu drošību

Policija aicina iedzīvotājus, kuri dodas ogot vai sēņot, pirms došanās mežā atcerēties parūpēties par savu drošību informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

VP Kurzemes reģiona pārvaldē pēdējā laikā arvien biežāk tiek saņemta informācija par cilvēkiem, galvenokārt vecāka gadagājuma, kuri iegājuši mežā un apmaldījušies. Pēdējo piecu dienu laikā tika saņemta informācija par deviņiem sēņotājiem un ogotājiem, kuri paši nav varējuši atrast izeju no meža masīva. Ar operatīvo dienestu palīdzību gan visi no meža izvesti sveiki un veseli, sacīja Šeršņova.

Ja tomēr gadījies apmaldīties, nevajadzētu krist panikā, bet mēģināt ieklausīties, vai apkārt ir dzirdama autotransporta skaņa, censties atrast meža celiņus vai klajāku vietu, kur nav lapotnes un kuru var vieglāk pamanīt no augstuma, un zvanīt Valsts policijai pa tālruni 110 vai uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112, atgādināja Šeršņova.

Только аутентифицированные пользователи могут оставлять комментарии. Войдите, пожалуйста.