LETA17 ноября 2020

KNAB padziļināti skaidros Mičerevska apgalvojumu par "Latvijas attīstībai" ziedojumiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veiks "padziļinātu apstākļu noskaidrošanu" par Rīgas domes deputāta Māra Mičerevska paziņojumu, ka partijai "Latvijas attīstībai" (LA) ziedotā nauda ir nākusi no sponsoriem.

KNAB aktīvi seko līdzi visa veida publiskajai informācijai sociālajos tīklos un nepieciešamības gadījumā reaģē. Birojā apliecināja, ka tas ir pievērsis uzmanību Mičerevska izteikumiem mikroblogošanas vietnē "Twitter" un veiks padziļinātu apstākļu noskaidrošanu.

Birojā gan neminēja vai skaidrošana notiks resoriskajā pārbaudē vai kriminālprocesā.

Turpinot vēstīt par notiekošo LA, ko pats pametis, tajā viļoties, Mičerevskis aizvadītajā sestdienā "Twitter" apgalvoja, ka LA ziedotā nauda sākotnēji ir nākusi no sponsoriem, kas savukārt sadalīta biedriem ziedojumu veikšanai.

Mičerevskis arī apgalvo, ka daļu sponsoru naudas paturot LA valdes loceklis Edgars Jaunups, taču "pārējie", ieskaitot viņu pašu, gan tā nedarot.

Mičerevskis sestdien pauda, ka līdz nākamajai nedēļai atturēsies no papildu komentāriem par minēto. Jautāts, vai par šo informāciju viņš ir vērsies KNAB, Mičerevskis norādīja, ka minēto nevar ne apstiprināt, ne noliegt.

Написать комментарий