Krīzes situācijās valsts ekonomikai ir jābūt spējīgai apmierināt savu iedzīvotāju pamatvajadzības, un viena no tām ir pietiekams nodrošinājums ar pārtiku ikdienā, norāda zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).
Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece informēja, ka otrdien, 1.septembrī, Koblenzā, Vācija, notiks neformālā Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksme, kurā dalībvalstu ministri gan klātienē, gan attālināti diskutēs par Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes laikā gūtajām mācībām - lauksaimniecības un pārtikas ražošanas nozaru noturību.
Vācijas prezidentūra ir rosinājusi diskutēt par vairākām Covid-19 krīzes sniegtajām mācībām, kurām ir jāpievērš uzmanība, lai nodrošinātu, ka ES ir daudz labāk sagatavota un reaģētspējīga, ja līdzīgas globālas krīzes rastos arī nākotnē.
Kā ziņots, Gerhards neplāno klātienē apmeklēt 30.augustā un 1.septembrī Vācijā paredzēto neformālo sanāksmi ar Eiropas Savienības (ES) valstu lauksaimniecības un zivsaimniecības ministriem.









Uzmanību! Komentārus publicē lasītāji. Paustie viedokļi var nesakrist ar redakcijas nostāju. Latvijas Ziņas neatbild par lasītāju viedokļu saturu un lūdz autorus ievērot morāles normas, nekurināt nacionālo un rasu naidu un izvairīties no rupjībām. Padomājiet, pirms izsakāties. Jūs atbildat par saviem vārdiem! Publicējot viedokli, jūs piekrītat noteikumiem! Šī lūguma ignorēšanas gadījumā Latvijas Ziņas patur tiesības liegt lietotājam iespēju atstāt komentārus.