ЛатвияLETA21 янв.

Vidzemē aizdomās par slepkavību aizturēts vīrietis

Vidzemē aizdomās par slepkavību aizturēts vīrietis informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Pagājušajā piektdienā, 15.janvārī, tika saņemta informācija par 49 gadus veca vīrieša pazušanu Amatas novada Nītaures pagastā. Saņemot informāciju par pazušanas apstākļiem, tika iegūta informācija par iespējamu noziedzīgo nodarījumu pret personas dzīvību un veselību, sacīja policijas pārstāve.

Viņa norādīja, ka VP sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 116.panta, proti, slepkavību - par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Aizdomās par iespējamā nozieguma izdarīšanu tika aizturēta viena persona.

Pirmdien, 18.janvārī, aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu. Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs patlaban netiks sniegti. Policija aktīvi pārbauda vietas, kur, iespējams, pazudušais varētu atrasties, sacīja Vaskāne.

Ja kāda rīcībā ir jebkāda informācija par pazudušās personas atrašanās vietu, policija aicina sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruni 25 484 615 vai 110.