LETA26 окт.

Valsts policija Liepājas naktsklubos nav konstatējusi epidemioloģisko ierobežojumu pārkāpumus

Valsts policija (VP) Liepājas naktsklubos nav konstatējusi epidemioloģisko ierobežojumu pārkāpumus informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Viņa stāstīja, ka pagājušās nedēļas nogalē VP Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā rīkoja profilaktisko pasākumu ar mērķi pārbaudīt, vai izklaides vietās netiek pārkāpti epidemioloģiskie ierobežojumi, proti, vai netiek strādāts ilgāk, nekā noteikts likumā.

Pēc Šeršņovas stāstītā, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas pārkāpumus nevienā no vietām Liepājā nekonstatēja - pēc pusnakts, proti, naktī no 24.oktobra uz 25.oktobri tās bija slēgtas.

Kā vēstīts, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot Covid-19 gadījumu izmeklēšanu, konstatējuši, ka vismaz deviņi gadījumi ir saistīti ar Liepājas naktsklubu "Big7", kas atrodas Baznīcas iela 14/16. Saslimuši gan kluba darbinieki, gan apmeklētāji. Noteiktas kontaktpersonas un centrs sniedzis rekomendācijas naktskluba vadībai.

VP jau pagājušajā nedēļā sazinājās ar naktskluba vadību, lai uzzinātu, kāda būs viņu tālākā rīcība. Tā īpašnieks apstiprināja, ka nopietni izturas pret šo situāciju, darbiniekiem ir noteikta pašizolācija un visas trīs izklaides vietas būs slēgtas. Likumsargi profilaktiskā pasākuma laikā pārliecinājās, ka tās bija slēgtas gan pirms pusnakts, gan pēc tam, sacīja Šeršņova.