LETA26 нояб.

Vakar ugunsgrēkā Daugavpilī viens bojāgājušais

Daugavpilī trešdienas vakarā ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.22.33 VUGD saņēma izsaukumu Daugavpilī, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā ēka 60 kvadrātmetru platībā. Pārmeklējot krāsmatas, tika atrasts viens bojāgājis cilvēks.

Dzīvojamajā ēkā, kur izcēlās ugunsgrēks, dūmu detektors nebija ierīkots. VUGD atgādina, ka gan dzīvokļos, gan privātmājās obligāti ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, turklāt privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

Tāpat trešdien saņemts izsaukums Aizkrauklē, kur divstāvu sabiedriskajā ēkā elektrības sadales telpā dega vadi. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās 19 cilvēki.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega divstāvu dzīvojamās ēkas siena pie apkures krāsns, divi elektrības līniju balsti, sodrēji, vieglā un divas kravas automašīnas, sadzīves priekšmeti un atkritumi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 39 izsaukumus - 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.