ЛатвияLETA23 янв.

Uzņēmējus aicina desmit dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28.janvāra līdz 8.februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājaslapu izstrādes platformu organizē apmācības "Biznesa restarts: e-veikala akselerators" informēja Kurzemes Biznesa inkubatora sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.

Apmācībās ikviens jaunuzņēmums vai mazais uzņēmums soli pa solim ekspertu vadībā izstrādās interneta veikalu "Mozello" mājaslapu izstrādes platformā. Pieteikties apmācībām var "www.biznesarestarts.lv".

Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga stāsta, ka Covid-19 pandēmija ir bijis ārkārtīgi izaicinošs laiks uzņēmējiem visā pasaulē un tā uz visiem laikiem ir mainījusi tiešsaistes iepirkšanās paradumus.

Tikai digitālo tehnoloģiju un interneta sniegtās iespējas ļauj cilvēkiem joprojām savstarpēji nepārtraukti sazināties un uzņēmējiem turpināt uzrunāt klientus attālināti, piedāvājot iegādāties savus produktus un pakalpojumus. "Lai atbalstītu uzņēmējus un mudinātu pārnest savu darbību e-vidē, organizējam intensīvu apmācību ciklu "Biznesa restarts: e-veikala akselerators," stāsta Roga.

E-veikala akseleratorā dalībnieki uzzinās par internetveikala tehnisko izveidi, satura strukturēšanu un vizuālo saturu. Katrai lekcijai sekos praktiski uzdevumi un, kas svarīgi, mentoru atbalsts un padomi visa apmācību cikla laikā.

Tostarp dalībnieki savā starpā sacentīsies par organizatoru simpātiju balvām - Kurzemes Biznesa inkubatora pakalpojumiem 500 eiro vērtībā, Digitālās mārketinga fabrikas pakalpojumiem 250 eiro vērtībā, darba stacijas "Green Tech Hub" telpām trijiem mēnešiem 300 eiro vērtībā un "Mozello Premium Plus" viena gada hostingu.

Dalībniekus lapas tehniskajā izveidē un satura strukturēšanā mācīs "Mozello" dibinātājs un galvenais dizaineris Kārlis Blūmentāls un "Mozello" mārketinga vadītājs Bruno Vēberis. Savukārt, par e-veikala dizainu un satura noformējumu stāstīs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas tīmekļa vietņu tehnoloģiju un datorikas pasniedzējs un SIA "webART" valdes loceklis Māris Kūlis.