LETA6 нояб.

Uz valsts autoceļiem 71 posmā turpinās būvdarbi

Uz valsts autoceļiem 71 posmā turpinās būvdarbi informēja VAS "Latvijas valsts ceļi".

Darbi turpinās vairākos Daugavpils šosejas posmos, arī uz Rēzeknes šosejas uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes. Visvairāk satiksmes ierobežojumu ir uz reģionālajiem ceļiem.

Uz reģionālajiem autoceļiem lielākā apjoma būvdarbi turpinās uz autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši. Posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki ir viens luksoforu posms un divos citos satiksmi regulē priekšrocības zīmes, ātruma ierobežojums ir 70 un 50 kilometri stundā. Savukārt posmā no Auces līdz Grīvaišiem divos posmos satiksme organizēta ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā un ceļā jāpavada stundu.

Rudenīgos laika apstākļos autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem. Jāņem vērā, ka no rītiem doties uz darbu, bet vakaros uz mājām tagad nākas pa tumsu vai krēslā. Atsevišķus ceļu posmus var klāt slapjas, nobirušas koku lapas, kuru dēļ ceļi var būt slideni, savukārt lietus laikā var iestāties akvaplanēšana.

Grants ceļi lietus dēļ vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami. Par pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem aicina informēt "Latvijas Valsts ceļus", zvanot uz diennakts bezmaksas infolīniju 80005555.