ЛатвияLETA28 мар.

"Tet" grupā ietilpstošās "Baltijas datoru akadēmijas" peļņa pērn sarukusi

Tehnoloģiju kompānijas SIA "Tet" grupas uzņēmums SIA "Baltijas datoru akadēmija" pagājušajā gadā strādāja ar 1,607 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājusies 5,9 reizes un bija 49 369 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Baltijas datoru akadēmijas" saimniecisko darbību pērn ietekmēja Covid-19 pandēmija, kas radīja būtisku ieņēmumu kritumu 2020.gada martā un aprīlī.

Lai nodrošinātu darbības nepārtrauktību un piegāžu uzticamību, uzņēmums pārorientējās uz mācību nodrošināšanu attālināti, kā arī veidoja jaunu produktu piedāvājumu, kas bija aktuāls un pieprasīts konkrētajā situācijā.

Uzņēmuma vadība uzsver, ka "Baltijas datoru akadēmija" rūpīgi sekoja līdzi Covid-19 izplatībai un jaunākajiem atbildīgo iestāžu ieteikumiem par vīrusa izplatību, nodrošinot pakalpojumus atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

"Kopumā pandēmija atstāja ietekmi uz finanšu rezultātus, bet pielāgojoties jaunajiem apstākļiem un ieviešot inovatīvus risinājumus mācību risinājumus, pārorientējot mācību procesu attālināti un ieviešot inovācijas atbalsta procesu nodrošināšanā, uzņēmums stabilizēja savu saimniecisko darbību," teikts "Baltijas datoru akadēmijas" vadības ziņojumā.

2021.gadā kompānijas attīstības prioritārie virzieni būs konsultācijas par profesionālās attīstības risinājumiem un kompetenču pārvaldības risinājumiem. Uzņēmuma vadība paredz jaunu mācības projektu īstenošanu ar Eiropas līdzekļu atbalstu.

Šajā gadā tiek izstrādāti jauni mācību produkti mācību nodrošināšanai tiešsaistē, kā arī uzņēmums koncentrējas uz citu jaunu mācību risinājumu produktu un pakalpojumu izstrādi, tostarp ieviešanu ar mērķi paplašināt darbības jomu un tirgus daļas.

2019.gadā "Baltijas datoru akadēmija" strādāja ar 2,311 miljonu eiro apgrozījumu un 290 258 eiro peļņu.

"Baltijas datoru akadēmija" reģistrēta 1993.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 24 188 eiro. "Baltijas datoru akadēmija" ir "Tet" grupas uzņēmums. Uzņēmums nodrošina profesionālās pilnveides pakalpojumus - pilnveides vajadzību analīzi, mācību programmu izstrādi, mācību kursu izstrādi un pasniegšanu, konsultācijas par profesionālās pilnveides plānošanu, kompetenču modeļu izstrādi un kompetenču novērtēšanu.