ЛатвияLETA1 апр.

Tērvetē ar cirvi smagi savainots jauns vīrietis

Aizvadītās nedēļas nogalē Tērvetē ar cirvi smagi savainots jauns vīrietis informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Svētdien, 28.martā, Tērvetē, daudzdzīvokļu mājas pagalmā, 1958.gadā dzimis vīrietis savstarpēja konflikta laikā ar cirvi iesita pa galvu 2000.gadā dzimušam jaunietim, nodarot viņam smagus miesas bojājumus. Nekavējoties reaģējot uz izsaukumu, netālu no notikuma vietas policisti aizturēja iespējamo noziedzīgo nodarījumu izdarījušo personu.

Izmeklēšanas laikā konstatēts, ka vīrietis noziegumu izdarījis, esot alkohola reibumā. Viņa izelpā konstatētas 2,41 promiles. Policijā uzsver, ka 1958.gadā dzimušais vīrietis iepriekš nav bijis sodīts.

Pašlaik par notikušo ir sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 116.panta un 15.panta ceturtajā daļā paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm par slepkavības mēģinājumu. Savukārt jaunietis smagā, tomēr stabilā veselības stāvoklī atrodas slimnīcā.

Otrdien, 30.martā, ar tiesas lēmumu aizdomās turētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Turpinās izmeklēšana un precīzu nozieguma apstākļu un motīvu skaidrošana.