LETA1 дек.

"Street Burgers" iegulda vairāk nekā 50 000 eiro jaunā restorānā tirdzniecības centrā "Sāga"

Burgernīcu ķēde "Street Burgers" atvērusi jaunu restorānu tirdzniecības centrā "Sāga", kura izveidē ir investēti vairāk nekā 50 000 eiro informēja SIA "Street Burgers Latvia" operacionālais direktors Rihards Graudiņš.

Jaunais "Street Burgers" restorāns tirdzniecības centra "Sāga" ēdināšanas zonā "Kāre" ar kopējo apmeklētāju zonu nedaudz zem 1500 kvadrātmetriem, veidots pēc patērētājiem ierastā koncepta, taču vienlaikus ar tikai šim restorānam raksturīgiem interjera dizaina elementiem un izkārtojumu.

"Street Burgers" valdes loceklis Aleksandrs Vēvers atzīmēja, ka jaunās "Street Burgers" burgernīcas atvēršana "Sāgā" ir nozīmīgs solis uzņēmuma izaugsmei un darbības paplašināšanai Latvijā.

Kopumā Latvijā darbojas sešas "Street Burgers" burgernīcas.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Street Burgers Latvia" 2019.gadā strādāja ar 954 569 eiro apgrozījumu un guva 104 545 eiro peļņu.

Kompānija "Street Burgers Latvia" reģistrēta 2013.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. "Street Burgers Latvia" kapitālā 60% pieder Annai Tomiļinai, 40% - Kristai Tabakai.