LETA1 окт.

"Skonto Group" trīs gados plāno divkāršot apgrozījumu

"Skonto Group" grupā ietilpstošie uzņēmumi tuvāko trīs gadu laikā plāno divkāršot apgrozījumu līdz vairāk nekā 300 miljoniem eiro gadā, intervijā sacīja "Skonto Group" valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

"Patlaban Covid-19 situācijas dēļ grupas investīciju plāni ir zināmā mērā iesaldēti, jo ir grūti prognozēt, kāda būs kopējā ietekme uz tirgu. Investēt iekārtās, kuras līdz galam nav pārbaudītas, šobrīd būtu pārsteidzīgi, tādēļ esam iepauzējuši ar investīcijām. Tas gan nenozīmē, ka mums nav ideju. Plāni mums ir," sacīja Vilcmeiers.

"Skonto Group" valdes priekšsēdētājs pastāstīja, ka tiek domāts par investīcijām "Skonto Plan" rūpnīcas jaudu palielināšanā, "Latvijas energoceltnieka" (LEC) tehniskā aprīkojuma uzlabošanā.

"Investīcijas ir plānotas desmitu miljonu eiro apmērā, taču viss atkarīgs no grupas stratēģiskā plāna. Mēs vēlētos tuvāko trīs gadu laikā apgrozījumu dubultot. Mēs, protams, esam orientēti uz izaugsmi. Cik liela būs mūsu ambīcija uz izaugsmi, man šobrīd ir grūti teikt. Es domāju, ka tas noteikti būs divciparu skaitlis - tas ir padsmit līdz pat 30% izaugsme gadā," sacīja Vilcmeiers.