ЛатвияLETA4 мая

Sāks regulāros lidojumus no Rīgas uz Valensiju Spānijā, Pizu Itālijā un Kosu Grieķijā

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" jūlijā plāno sākt regulāros pasažieru pārvadājumus maršrutos no Rīgas uz Valensiju Spānijā, Pizu Itālijā un Kosu Grieķijā informēja uzņēmuma pārstāvji.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka, vakcinācijas tempiem Eiropā palielinoties, pieprasījums pēc atpūtas ceļojumiem pieaug.

"Piemēram, Grieķija jau aicina tūristus, neprasot viņiem pēc ierašanās ievērot pašizolāciju. Tāpēc "airBaltic" sāks lidojumus uz jauniem, saulainiem atpūtas galamērķiem, līdz ar to uzlabojot reisu piedāvājumu no Baltijas valstīm," minēja Gauss.

Šogad lidsabiedrība piedāvās lidojumus 96 maršrutos no Baltijas.

Jau vēstīts, ka "airBaltic" koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna zaudējumi pieauga 29 reizes un sasniedza 264,6 miljonus eiro. "airBaltic" grupā ietilpst mātessabiedrība "Air Baltic Corporation" un meitasuzņēmumi SIA "Baltijas kravu centrs", AS "Aviation Crew Resources", SIA "Air Baltic Training" un SIA "Loyalty Services".

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%.