LETA9 дек.

Sadzīviska konflikta laikā Jelgavā nāvējoši sadurts vīrietis

Aizvadītās nedēļas nogalē sadzīviska konflikta laikā Jelgavā nāvējoši sadurts vīrietis informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Naktī no piektdienas uz sestdienu Jelgavas iecirknī saņemta informācija, ka kādā dzīvoklī atrasts 1978.gadā dzimuša vīrieša līķis ar ar durtu brūci.

Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, aizdomās par slepkavības izdarīšanu tajā pašā dienā nozieguma vietā aizturēts 1960.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka starp vīriešiem izcēlies sadzīviska rakstura konflikts, kura laikā viens no vīriešiem ar nazi iedūra otram, kas no gūtajiem ievainojumiem mira notikuma vietā.

Svētdien tiesā aizturētajam piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Policijas amatpersonas skaidro nozieguma motīvus, ir nozīmētas ekspertīzes.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 116.pantu par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu - slepkavību. Par šādu noziegumu var sodīt ar ar mūža ieslodzījumu, brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.